#16 2015-09-08 10:11:28

angel

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-07
Posty: 764
Punktów :   

Re: FREESTYLER APP

dLr napisał:

my nawet zadnych taktyk nie mamy oprocz " ja ide tam a ty tam i kryjemy, jakby cos to krzycz " D

to już taktyka:)

dLr napisał:

inwidualnie


http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/ploomberg.png

Offline

 

#17 2015-09-08 17:16:17

wlodi

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 1390
Punktów :   

Re: FREESTYLER APP

widze diler ze nie zlapales sensu istnienia naszego klanu gramy ze soba wszyscy pare ladnych lat i nikt nikomu niemusi udowadniac ze jest lepszy , nie trenujemy nadow na jezusa , nie lezymy za ostatnia skrzynka 3 minuty a wiesz dlaczego ? bo mamy w to wyjebane ... wole sie posmiac z crea bialym i aniolkiem z tego ze simson jest slaby bo o to w tym chodzi o ZABAWE ! Gdybym chcial grac jak na pucharach to bym gral w coda 2 czy jakas inna spierdolona gre gdzie liczy sie tylko i wylacznie to ile znadow znasz i z jakiej pozycji naprawde takich przykladow mozna mnozyc ale po co ? TO NIE SA MISTRZOSTWA SWIATA dla mnie to tylko i wylacznie spedzenie wolnego czasu przed komputerem i posmianie sie z kolegami

Offline

 

#18 2015-09-08 21:42:11

FRISTAJLER

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-08-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: FREESTYLER APP

Ggwp

Offline

 

#19 2015-09-09 16:32:24

angel

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-07
Posty: 764
Punktów :   

Re: FREESTYLER APP

Ladnie to ujoł.


http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/ploomberg.png

Offline

 

#20 2015-09-10 22:11:36

 dLr

Nowy użytkownik

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2015-05-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: FREESTYLER APP

Nie nie nie
Moze zle to ujalem ze tak zrozumieliscie, przeciez jak by nam zalezalo na osiaganiu czegos w esporcie to bysmy nie grali w tego coda tylko jakiegos kantera. Myslicie ze gram w coda zeby cos w nim osiagnac czy cos ? Nie po prostu gram bo czuje sentyment tak dlugo gralem ze inne gry mnie nie bawia a wy poza tym codem macie siebie bo zescie sie tutaj poznali, zakumplowali co fajnie ujales wlodek. Ale mnie cieszylo rowniez to jak sie czegos nauczylem w tym codzie cos wygralem, bo ja nigdy nie mialem tak dlugo takiej ekipy jak wy. Znacie sie przeciez od kilku paru lat , macie 20 + lat wiec cod w sumie was gowno obchodzi tylko zeby beke z wspolnymi znajomymi pocisnac, ale chyba nie zaprzeczycie ze lepiej byscie sie czuli jakbyscie naprzyklad wygrywali z kazdym. Niechcialem nikogo urazic pierwszym postem D
PS grand zawsze taki bedzie dla mnie czy mu przejdzie ? D

Offline

 

#21 2015-09-11 15:56:32

wlodi

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 1390
Punktów :   

Re: FREESTYLER APP

grand tak ma lubi byc oficjalny powiem Ci tak wejdz kiedys na ts gotowned tmo lub innego gowna tam sie dzieja niestworzone hisotrie ...nie dosc ze jest tam rygor jak w wojsku to jeszcze musisz wykonywac kazde polecenie jak pies bo tego wymaga taktyka stworzona przez WODZIREJA klanu . Ja sie z tego smieje bo nie raz slyszalem gosmacka kikiego czy innego placka ktory uwaza sie za boga a XXL uwaza za nic . To sa ludzie ktorzy mowia mamie ze graja wojne zamykaja sie w pokoju biora jedzenie na 3 godziny  wiaderko pod dupe i maja 20 centymetrow glowy od monitora zeby wszystko widziec :DDDDDDDDD JEBAC LEZAKOW

Offline

 

#22 2015-09-11 22:46:16

angel

Administrator

Zarejestrowany: 2012-10-07
Posty: 764
Punktów :   

Re: FREESTYLER APP

Hahaha xD I celownik z korektora na LCD xD


http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/ploomberg.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fizjoterapia bydgoszcz spa ciechocinek cennik żarówka do piekarnika wrocław