XXL COD CLAN 1.1

CoD 1.1 CLAN

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2015-01-04 18:37:20

qwerty

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-04
Posty: 4
Punktów :   

Razor - FEJK

Szanowni gracze XXL


Wiem, ze chujowe miejsce wybralem na temat, ale jak pewnie wiecie zwykle konto pozwala na zrobienie tematu w rekrutacji. Wolalbym oczywiscie w offtopie, no ale sie nie da. Nie daje swojego real tagu bo ten Hertics jeszcze mnie bedzie fakowal. Poza tym nie chce jakichs zalow na xfire sluchac. A wiec do rzeczy.

Grajac na serwerze (Włodi tez tam byłes) zobaczylem grajacego razora na serwerze z tagiem DELUX. Wydalo mi sie to dziwne, bo znam troszke razora i wiem jaki on ma stosunek do 1.1 i nie sadze zeby ot tak sobie wrocil i doszedl do jakiegos klanu zeby sie meczyc na 1.1 - w sumie dlatego poszedl na 1.5 i zrobil tam gaming. Po nawiazaniu rozmowy z "razorem" na serwerze okazalo sie to nie kto inny tylko koles o nicku Hertics, ktory nawet tego nie kryje, ze nim jest. Nie byloby w tym niczego strasznego gdyby chcial sobie zmienic nick, ale on po prostu podszyl sie pod prawdziwego Razora. Wiem, ze pewnie macie ogolnie wyjebane i nie lubicie czytac zbyt dlugich wywodów, wiec wstawiam od razu pewne dowody:

Razor w rekrutacji napisał u was:
1. `Nick. ~> hert1cs/razzor
2. `Imię. ~> Kamil
3. `Wiek (min.16!). ~>21
4. `Poprzednie Clany. ~> rx (1.5), zupa team (funclan na 1.5), hys, nwp, rbn, cea
5. `Ile Grasz w CoD'a. ~> dlugo ^^
6. `Kontakt XFire. ~> misiura
7. `Czy używasz SAC/AC? ~> tak
8. `Czy masz słuchawki/mikrofon/TS? ~> tak

Fakty z jego rekrutacji: Nick - Razor, wiek 21, klany rx (rx-gaming wiec EWIDENTNIE podszywa sie pod razora, nie tylko ma jego nick ale uwaza z nim jest) i jakies inne noobskie klany juz pod nickiem Herticks na 1.1


Info o PRAWDZIWYM razorze z istniejącego jeszcze (o dziwo) forum rX:
http://www.rxcod.fora.pl/center-b-style … l,124.html

Imie: Maciek
Wiek: 17 lat
Skad: sie wziely moje haxy?
Staz: ponad rok
XF: razor91pl
GG: --

Post z 2008 roku. Wiec uplynelo od tamtego czasu 6-7 lat. Wiec obecny razor ma dzis okolo 23-24 lat. Rocznik 91. Imie: Maciek. Wiec nie jest to żaden Kamil, tylko Maciek. Xfire prawdziwego razora to razor91pl. Ostatni raz byl na nim 4 miesiace temu, czyli w sumie nie tak dawno.

Reasumujac: PRAWDZIWY razor jest starszy i ma na imie Maciek a nie Kamil. Znam tez nazwisko prawdziwego Razora i wiem z jakiego jest miasta bo bylem z nim kiedys w pierwszym klanie jaki zalozyl, mozna go znalezc tez na fb wiec to nie problem zweryfikowac gdyby ten fejk chcial jeszcze podyskutowac.

GG BB

Ostatnio edytowany przez qwerty (2015-01-04 18:40:18)

Offline

 

#2 2015-01-04 19:31:56

wlodi

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 1390
Punktów :   

Re: Razor - FEJK

juz lubie tego goscia powiem Ci szczerze ze nawet sie nad tym nie zastanawialem czy to moze byc fejk ale chetnie zobacze co z tego wyjdzie

Offline

 

#3 2015-01-04 19:52:52

qwerty

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Razor - FEJK

Nie spodziewałem sie takiej pozytywnej reakcji na mój post. Prosba do Ciebie wlodi: jeśli zauważysz "razora" na xfire to prześlij mu link do tego tematu. Jestem niezmiernie ciekaw jego odpowiedzi, o ile w ogóle taką dostanę.

Offline

 

#4 2015-01-05 13:55:12

hertics

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Razor - FEJK

A wiec qwerty tak masz rację, "podszywam" sie pod Maćka, jest on w pelni tego swiadomy, gdyż studiuje w moim miescie, planowal sam wrocic do 1.1 ze wzgledu na to ze sa te Antycheaty, natomiast sam zaproponowal mi czy nie chce pograc na 1.1 pod jego tagiem bo chcialby zeby relax wrocilo na scene coda, sam natomiast nie ma zamiaru nigdzie wracac, a ja nie mam czasu zająć sie reaktywacją relax, jezeli QWERTY chcailbys nawiazac kontakt z Mackiem pisz do mnie na xf. Co nie zmienia faktu ze nadal nie chcesz podać swojej tożsamości. Z Mackiem (razzorem), Maxem (dreamem), i Michalem (Nawe) troche gralismy na scenie 1.5. Nie mam zamiaru sie tu produkować dalej wiec jeżeli chcialbyś sie dowiedziec konkretnie czegos wiecej pisz na xf. Jest pewien cel w tym wszystkim, co przedstawi Maciek.

Offline

 

#5 2015-01-05 16:13:55

qwerty

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Razor - FEJK

hertics napisał:

A wiec qwerty tak masz rację, "podszywam" sie pod Maćka, jest on w pelni tego swiadomy, gdyż studiuje w moim miescie, planowal sam wrocic do 1.1 ze wzgledu na to ze sa te Antycheaty, natomiast sam zaproponowal mi czy nie chce pograc na 1.1 pod jego tagiem bo chcialby zeby relax wrocilo na scene coda, sam natomiast nie ma zamiaru nigdzie wracac, a ja nie mam czasu zająć sie reaktywacją relax, jezeli QWERTY chcailbys nawiazac kontakt z Mackiem pisz do mnie na xf. Co nie zmienia faktu ze nadal nie chcesz podać swojej tożsamości. Z Mackiem (razzorem), Maxem (dreamem), i Michalem (Nawe) troche gralismy na scenie 1.5. Nie mam zamiaru sie tu produkować dalej wiec jeżeli chcialbyś sie dowiedziec konkretnie czegos wiecej pisz na xf. Jest pewien cel w tym wszystkim, co przedstawi Maciek.

Nieźle, tego sie nie spodziewalem. Nie mam w takim razie wiecej pytań.

Offline

 

#6 2015-01-05 19:21:32

kenek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-25
Posty: 809
Punktów :   -1 

Re: Razor - FEJK

pozdro haha


http://img.userbarz.com/113/22424.png
http://img.userbarz.com/151/30008.jpg

Offline

 

#7 2015-01-05 22:49:18

Multiii

XXL Gangster

Zarejestrowany: 2011-12-11
Posty: 325
Punktów :   

Re: Razor - FEJK

BYLI GRACZE: ^reLax.Mult! Odszedł na wlasne zyczenie

WIEM, PAMIETAM, GRALO SIE W RX

Offline

 

#8 2015-01-06 13:17:44

Grand513

XXL Gangster

Zarejestrowany: 2013-10-30
Posty: 87
Punktów :   

Re: Razor - FEJK

no to nieźle

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fotowoltaika łódź palarnia kawy spa ciechocinek cennik żarówka do piekarnika wrocław